BURAK ÖZDEMİR

BURAK ÖZDEMİR

Av. Burak ÖZDEMİR, Kişisel Verileri Koruma Hukuku ile özellikle teknoloji şirketlerini ilgilendiren Şirketler Hukuku ve Fikri Sinai Haklar Hukuku alanlarında çalışmaktadır. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun yürürlüğe girişinden sonra başlayan uyum projelerinde bizzat görev almış, birçok proje teslim etmiş ve bu süreçleri yönetmiştir. Aynı zamanda İş Bankası WorkUp, VISA Innovation, Arya Women Investment Platform ve Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) gibi ünlü girişim geliştirme programlarında mentorluk ve eğitmenlik görevleri üstlenmektedir.‬ 2019’da bir hayal olarak başlayan AdvoPass’in 2020’de kurucu ortağı ve yöneticisi olarak hukuk kariyerine hukuk teknolojileri alanında bir girişim ile devam etmektedir.

BULUT GİRGİN

BULUT GİRGİN

Bulut Girgin Rekabet hukuku, regüle endüstriler ve uyum süreçleri konularında 10 yıldan fazla bir tecrübeye sahiptir. Telekomünikasyon, FMCG, otomotiv, inşaat, medya ve teknoloji gibi çeşitli sektörlerden müvekkile danışmanlık vermiştir. Rekabet Kurulu ve Danıştay nezdinde kartel ve hakim durumun kötüye kullanılması konusunda çok uluslu ve yerli şirketleri temsil etmiş ve Rekabet Kurumu’na çok sayıda birleşme ve devralma ve menfi tespit başvurusu gerçekleştirmiştir. Ayrıca rekabet hukuku, yolsuzlukla mücadele konuları ve iç soruşturmalar hakkında geniş kapsamlı uyum programları yürütmüştür. Hukukta yüksek lisans derecesini King's College, Londra’dan (Chevening Bursu) ve Hukuk ve Ekonomi derecesini Bilkent Üniversitesi, Ankara’dan almıştır. Rekabet hukuku alanında birçok akademik çalışması bulunmaktadır. TED Ankara Koleji Mezunlar Derneği, Uluslararası Şeffaflık Derneği ve SES Derneği üyesidir. 2019 yılından beri de AdvoPass’i kurucu ortağı olarak avukatların hayatını kolaylaştıran online çözümler sunmaktadır. Bulut, Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

ÇAĞRI YENİ

ÇAĞRI YENİ

METİN HAZIRLANACAK!!!

Building websites to make your brand stand out from the noise

We optimize your ability to sell online with our custom-crafted ecommerce solutions that are designed to help you succeed.

We create smart products, web, branding, and mobile solutions

Every interaction with a user is an opportunity

Our approach is a focus on what matters. Working as one unified team towards your objectives.

From digital transformation to incremental improvement, we navigate the complexities of delivering great digital products. We offer a depth of knowledge and experience to identify, diagnose and solve your biggest challenges and unlock untapped opportunities.

See what our clients say about us and how we can help your company and team, too

Pricing built for startups and businesses of all sizes

Here’s a complete list of what we’ve built to help you make a living online.

Personal Business

Sell your digital products
$29
 • Up to 100 keywords
 • Web server analysis
 • Technical SEO audit
 • Initial Development

Startup Business

Sell your digital products
$39
 • Up to 100 keywords
 • Web server analysis
 • Technical SEO audit
 • Initial Development

Advanced Business

Sell your digital products
$59
 • Up to 100 keywords
 • Web server analysis
 • Technical SEO audit
 • Initial Development

Subscribe to our mailing list. Join our mail list to receive our newsletter

We'll keep you up to date with our latest news, insights, free resources, and much more.
Don’t worry, we won’t spam you.
en_USEnglish